Kontenery do przechowywania

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ułatwić sobie przechowywanie różnych przedmiotów w domu? Odpowiedzią na te pytanie są kontenery do przechowywania od firmy Lemare. Wysoka jakość, trwałość oraz funkcjonalność to tylko niektóre z zalet tych wyjątkowych pojemników. Dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, dzięki czemu każdy znajdzie idealny pojemnik dopasowany do swoich potrzeb.

Pojemniki z pokrywkami lub bez

Elementem oferty są pojemniki plastikowe do przechowywania z pokrywką lub bez. Dzięki szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, każdy znajdzie coś dla siebie. Pojemniki z pokrywką idealnie sprawdzą się do przechowywania żywności, czy sypkich materiałów. Z kolei pojemniki bez pokrywki świetnie sprawdzą się jako pojemniki na zabawki dla dzieci.

Różne zastosowania pojemników

Nasze kontenery znajdują różne zastosowania w domu i nie tylko. To doskonałe rozwiązanie do przechowywania karmy dla zwierząt, które pozwoli zachować jej świeżość na dłużej. Dzięki szczelnym zamknięciom, pojemniki te chronią przed dostępem powietrza i wilgoci. Kontenery plastikowe mogą też służyć do przechowywania detergentów. Dzięki nim, możemy uniknąć przypadkowego rozlania czy przeciekania środków czystości.

Organizery

Organizery to produkty, które pomogą utrzymać porządek w szafkach i szufladach. Dzięki nim, można łatwo segregować różnego rodzaju przedmioty, takie jak przybory kuchenne, kosmetyki czy biżuterię. Ich modułowa budowa pozwala na dowolne łączenie elementów, co daje możliwość stworzenia własnych, indywidualnych układów przechowywania.

Lemare logo
Sklep internetowy oferujący szeroki wachlarz produktów do sprzątania i przechowywania.
Rusy 4
14-500 Braniewo

Biuro w Gdańsku
ul. Jaśkowa Dolina 72
80-286 Gdańsk

leszek.sadowski@lemare.pl
+48 601 389 988
U nas zapłacisz za pomocą
PayPo
Mastercard
Blik
Przelewy24
PayPal
GooglePay
Visa
Projekt AlteMedia